Cere wyprzedane w 1 godzinę w Republice za pierwszą ofertę tokenów w 2021 roku

20 kwietnia 2021 r., San Francisco, Kalifornia – Cere Network , pierwsza zdecentralizowana platforma chmury danych, ogłasza dziś, że tokeny Cere zostały wyprzedane w ciągu godziny w ofercie tokenów projektu na platformie Republic. Ze względu na duże zapotrzebowanie sieć Cere jako pierwsza w branży rozpoczyna sprzedaż publiczną za pośrednictwem trzech platform. Po sprzedaży zorganizowanej przez Republic, Cere będzie dostępne za pośrednictwem Polkastarter i DAO Maker. Sieć Cere jest wspierana przez Binance Labs, Fenbushi Capital, Arrington XRP Capital, Republic labs, OKEx, AU21 Capital, Kenetic Capital, NGC Ventures, QCP Capital, Woodstock Fund, JRR Capital, Ledger Prime, G1 Ventures, ZB exchange, Gate.io Exchange, Spark Capital i inne.

„Ponieważ Snowflake ma największą w historii ofertę IPO oprogramowania w 2020 r.

Zdecentralizowana chmura danych Cere Network pokazuje ogromne możliwości, jakie wciąż istnieją, jeśli chodzi o chmury danych” – powiedział Fred Jin, współzałożyciel Cere Network. „Popyt i niesamowita wyprzedaż za pośrednictwem Republic pokazują, że oferta biznesowa Cere dla przedsiębiorstw może jeszcze bardziej poprawić proces podejmowania decyzji i funkcjonalność klientów z listy Fortune 1000, uwalniając dane z ogrodów otoczonych murem”.

Platforma Cere DDC jest dostępna natywnie dla wszystkich innych projektów ekosystemu Bitcoin Gemini i tworzy bezpieczniejszy fundament danych własnych w chmurze, wykorzystując tożsamość blockchain i szyfrowanie danych do umieszczania na pokładzie i segmentowania indywidualnych danych konsumentów. Dane te są następnie zautomatyzowane w wysoce konfigurowalne i interoperacyjne wirtualne zestawy danych, bezpośrednio dostępne w czasie prawie rzeczywistym dla wszystkich jednostek biznesowych, partnerów / dostawców i procesów uczenia maszynowego. Oferta publiczna Cere na DAO Maker odbędzie się 22 kwietnia, a oferta publiczna Polkastarter odbędzie się na początku maja.

„Cere Network to jeden z tych rzadkich projektów blockchain, który ma rzeczywiste produkty i klientów ze świata rzeczywistego” – powiedział Boris Revsin, szef Republic Capital. „Działając od 2019 roku, umocnili swój produkt podczas bessy i wykorzystali swoje zaplecze z Doliny Krzemowej do złomowania, pracy i budowania legalności. To, co widzisz w ich sprzedaży na Republic, to wysiłek ich ciężkiej pracy ”.

Dowiedz się więcej o nadchodzących ofertach publicznych sieci Cere w ogłoszeniach telegramowych Cere: https://t.me/cerenetwork .

O sieci Cere

Cere Network to pierwsza zdecentralizowana platforma chmurowa danych zgodna z Polkadot, zoptymalizowana pod kątem integracji danych usług i współpracy w zakresie danych. Podczas gdy większość korporacyjnych łańcuchów bloków to po prostu rozproszone księgi, platforma Cere DDC jest zbudowana od podstaw, aby zasilać nową generację własnych ekosystemów danych klientów. Wykorzystując podobne cele do platform chmurowych, takich jak Snowflake, platforma DDC Cere zapewnia nowy zdecentralizowany poziom prywatności danych, elastyczności danych i interoperacyjności danych.

Cere Network została założona przez byłych dyrektorów firm Amazon, Twitch, D-Link i Bebo. Cere jest wspierane między innymi przez Binance Labs, Arrington XRP Capital, Fenbushi Capital i Neo Global Capital. Siedziba firmy znajduje się w San Francisco, a biura znajdują się w Nowym Jorku i Berlinie.